Xhumkar Computers
 

Informatat e fundit!

Laptop Dell Inspiron-3580


Laptop Dell Inspiron 3580


- 15.6" HD LED Display
- CPU Intel i5-82650U
- Ram 8GB
- HDD 256 GB SSD (Solid State Drive)
- AMD 520 2GB
- Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0, DVD RW
Tablet eSTAR BEAUTY 2 HD Quad Core

Tablet E-Star Beauty


- Display 7" 1280 x 800 pixels.
- Camera 5 MP / 2 MP front.
- Processor Quad Core
- Storage 8 GB.
- 2 cell Li-Polymer-Battery 4960 mAh.
Tablet Acer Iconia W4-820-2466

Tablet ACER IIconia W4-820


- Display 8.0" 1280 x 800 pixels.
- Camera 5 MP / 2 MP front.
- Processor Intel Z3740
- Storage 16 GB.
- 2 cell Li-Polymer-Battery 4960 mAh.
- Windows 8.1
Canon PIXMA G2411


Canon PIXMA G2411
Canon PIXMA G1411


Canon PIXMA G1411
Printer HP Pro M15a LaserJet


HP Pro M15a LaserJet
HP LaserJet Pro MFP M28a ALL IN ONE


HP LaserJet MFP M28AELO Tablet 10


Elo Tablet 10
Bar Code Tysoo GS6500 15


Bar Code Tysoo GS6500 15
Oferta konfiguracione!

Laptop Acer Aspire A315

Laptop Acer Aspire 3 A315


- 15.6" HD LED Display
- AMD Dual-Core Processor A9-9420
- 8 GB DDR4 RAM
- 128 GB SSD (Solid State Drive)
- AMD Radeon r5 Graphics
- Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0

Laptop HP 250 G6 15.6 HD

Laptop HP 250 G6 15.6 HD


- 15.6" HD LED Display
- Intel Celeron N3060 Dual Core
- 4 GB DDR3 RAM
- 500 GB HDD
- Intel HD Graphics 500
Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0

Laptop Lenovo V130

Laptop Lenovo V130


- 15.6" HD LED Display
- CPU Intel N4000
- Ram 4GB
- HDD 128 GB SSD (Solid State Drive)
- Intel HD Graphics 500
- Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
Leter per fotokopjim A4 80 gr

Leter per fotokopjim A4 80 grCmimi: 200 Den
TONER

Toner për printer:

HP
Canon
Samsung
Brother
Afficio
Epson
Konika Minolta
Kyocera
Xerox
Lexmark
OKI
Toshiba
TP-LINK_WR840N


TP_LINK WR841N 300Mbps


TP_LINK WR940N
450Mbps

Net Range Extender Tp-Link

TL-WA850RE


TL-WA855RE


TL-WA860RE

Online Chat
Prej tani mund ta perdorni Chatin tone per mbestetje teknike. Mjafton qe te klikoni ne linkun Register dhe me disa hapa te shkurtra mund te logoheni.Xhumkar.com -Beta verzion.
Miresevini ne www.xhumkar.com, faqja eshte ende ne perpunim. Per cdo sugjerim dhe kritike shkruani ne office@xhumkar.com
Online Chat
User Name:

Password:

Registrer!